Byty Novoveská

Splňte si svůj sen o klidném rodinném bydlení!

Představujeme Vám nové bydlení v jedné z nejklidnějších částí Teplic. Lokalita se nachází na ulici Novoveská nedaleko Řetenického lesoparku i proslulého věžového vodojemu se snadnou a výbornou dostupností do centra města. Je známá jako oáza klidu a vyhledávané místo oddechu.

Samotná výstavba začala v únoru 2022. Novoveská sestává ze dvou sedmipatrových domů A a B a jednoho šestipatrového domu C. Projekt nabízí k prodeji 197 bytových jednotek, výrazně v něm převažují byty s dispozicí 2+kk (velikosti od 45,80m² do 59,80m² ), dále byty s dispozicí 3+kk (velikosti od 61,70m²  do 72,60m² ) a tři unikátní byty 4+kk pro maximální pocit soukromí. Bytové domy budou postupně dokončovány. Jako první byl stavebně dokončen a úspěšně zkolaudován v březnu 2024 bytový dům C. Majitelé se tak budou moci do nového nastěhovat již ve druhém čtvrtletí 2024.

Vnitřní řešení bytových jednotek odpovídá moderním trendům v bydlení. Propojení obývací části s kuchyňskou nabízí větší variabilitu prostor a možnost uplatnit originální řešení. Výsledný otevřený prostor je působivý, vzdušný a jednotliví členové rodiny tak mohou být stále pohromadě.

Standardy vybavení bytů jsou na nejvyšší úrovni. Spolupracujeme výhradně s dlouhodobými, osvědčenými partnery a vybíráme kvalitní výrobky a materiály. V interiéru jsou použité velkoformátové obklady a dlažby španělské designové značky Porcelanosa, sanita je od společnosti Ideal Standard a dřevěné dveře italského výrobce Garofoli.

Součástí každého bytu je balkón, který přináší do interiéru dostatek denního světla. V podzemí domu je k dispozici jednopodlažní garáž pro pohodlné parkování a sklepní kóje. Samozřejmostí je dostatečný počet venkovních parkovacích stání v uzavřeném areálu. 

Majestátní kopce v dáli dávají zapomenout ruchu lázeňského města pod Vámi a nabízí překrásné a působivé výhledy na Krušné hory, hrad Doubravku a Komáří vížku.  I pro Vás se může Novoveská stát milovaným místem a domovem.

Byty Novoveská - začněte nový příběh vašeho života!

 

Byty Novoveská / Byty Novoveská