Byty Novoveská

Splňte si svůj sen o klidném rodinném bydlení!

Představujeme Vám nové bydlení v jedné z nejklidnějších částí Teplic. Lokalita se nachází na ulici Novoveská nedaleko Řetenického lesoparku i proslulého věžového vodojemu se snadnou a výbornou dostupností do centra města. Je známá jako oáza klidu a vyhledávané místo oddechu.

Samotná výstavba začala v únoru 2022 a je rozčleněna do tří etap. V rámci 1. etapy šestipodlažního projektu Byty Novoveská vznikne 59 nových domovů, výrazně v něm převažují byty s dispozicí 2+kk (velikosti od 45,80m2 do 59,80m2). V nabídce je jedenáct bytů s dispozicí 3+kk (velikosti od 61,70m2 do 72,60m2) a jediný unikátní byt 4+kk, který nabízí exkluzivní pocit soukromí. Bytový dům bude dokončen koncem roku 2023. První majitelé se tak budou moci do nového nastěhovat již na Vánoce.

Vnitřní řešení bytových jednotek odpovídá moderním trendům v bydlení. Propojení obývací části s kuchyňskou nabízí větší variabilitu prostor a možnost uplatnit originální řešení. Výsledný otevřený prostor je působivý, vzdušný a jednotliví členové rodiny tak mohou být stále pohromadě.

Standardy vybavení bytů jsou na nejvyšší úrovni. Spolupracujeme výhradně s dlouhodobými, osvědčenými partnery a vybíráme kvalitní výrobky a materiály. V interiéru jsou použité velkoformátové obklady a dlažby španělské designové značky Porcelanosa, sanita je od společnosti Ideal Standard a dřevěné dveře italského výrobce Barausse.

Součástí každého bytu je balkón, který přináší do interiéru dostatek denního světla. V podzemí domu je k dispozici jednopodlažní garáž pro pohodlné parkování a sklepní kóje. Samozřejmostí je dostatečný počet venkovních parkovacích stání v uzavřeném areálu. 

Majestátní kopce v dáli dávají zapomenout ruchu lázeňského města pod Vámi a nabízí překrásné a působivé výhledy na Krušné hory, hrad Doubravku a Komáří vížku.  I pro Vás se může Novoveská stát milovaným místem a domovem.

Byty Novoveská - začněte nový příběh vašeho života!

 

Byty Novoveská / Byty Novoveská